O nás - Info

 

DOKONALÁ STAROSTLIVOSŤ

Salón krásy SAVOY je oázou krásy, relaxu a pokoja. Poskytujeme profesionálne služby v oblasti starostlivosti o telo, pleť a vlasy (KADERNÍCTVO, KOZMETIKA, VIZÁŽISTIKA, MANIKÚRA, PEDIKÚRA, MASÁŽE) na jednom mieste, čím nielenže šetríme vaším časom, ale myslíme aj na vaše pohodlie. Filozofiou salónu je totiž ponúknuť možnosti a ošetrenia ako dokonale vyzerať a zároveň sa aj dokonale cítiť.

TOP SLUŽBY A PROFESIONÁLNE KOZMETICKÉ PRODUKTY

V salóne pracujeme s profesionálnymi vlasovými produktmi značky REVLON PROFESSIONAL a CHI FAROUK. Medzi top služby v starostlivosti o vlasy radíme regeneračné vlasové kúry BE FABULOUS, KROMATIK PROTEKTOR, Z-One: AGE RENEW. Pleti doprajeme potrebnú dávku výživy vďaka kvalitnej španielskej kozmetike GERMAINE DE CAPUCCINI určenej na akýkoľvek kozmetický problém či typ pleti, a prírodnej kozmetike MARY COHR.

Výber kozmetických ošetrení je skutočne široký – ponúkame klasické kozmetické i prístrojové ošetrenia pleti. Našim klientom sa osvedčilo prístrojové ošetrenie ABSOLUTE REPAIR, ktoré je kombináciou ultrazvukového čistenia, diamantovej mikrodermabrázie a kyslíkového ošetrenia OXY JET. Dokonalé líčenie vytvoríme za pomoci dekoratívnej kozmetiky Pierre René a vlasy upravíme na akúkoľvek príležitosť.

Starostlivosť o ruky a nohy je neodmysliteľnou súčasťou starostlivosti o zovňajšok, ktorú poskytujeme na profesionálnej úrovni. Záverečnú bodku oázy krásy, relaxu a pokoja bezpodmienečne dotvára široké spektrum masáží.

Nechajte sa rozmaznávať profesionálmi.

DOKONALÁ STAROSTLIVOSŤ

ĎALŠIE VÝHODY

  • Príjemný a odborný personál s chuťou poradiť a vyhovieť všetkým vašim požiadavkám.
  • Neustále sa rozširujúce portfólio služieb, zdokonaľovanie sa prostredníctvom školení a následné získavanie nových teoretických i praktických vedomostí.
  • Dostupné ceny pre každého.
  • Možnosť zakúpenia kozmetických produktov na domácu starostlivosť priamo u nás.
  • Usporadúvanie pravidelných súťaží o hodnotné ceny; akcie a novinky.
  • Online objednávky, vďaka ktorým si zarezervujete termín jednoducho a rýchlo.
  • Klub SAVOY – staňte sa členom klubu a získajte mnoho atraktívnych výhod.
collage

NAPÍŠ RIADITEĽKE

Milí naši klienti,

 

veľmi si vážim Váš názor a skúsenosti s našimi službami. Na to, aby sme mohli napredovať a poskytovať čo najlepšie služby, potrebujeme vedieť ako ste spokojní s našimi pracovníkmi, ich prácou, profesionalitou či ponukou našich služieb.

Preto, ak máte tipy a návrhy na zlepšenie našich služieb, napíšte mi do nižšie uvedeného formulára. Budem Vám vďačná za každý podnet, skúsenosť či pozitívny ohlas.

Mgr. Monika Výbošteková
riaditeľka Salónu krásy Savoy
Meno *
Priezvisko *
E-mailová adresa *
Telefónne číslo
Správa *