Salón krásy Savoy vyhlasuje súťaž MISS STUŽKOVÁ

 

Stužková slávnosť je nepochybne veľkým a pamätným dňom každej maturantky. Večerné šaty, štýlový účes a noblesný mejkap je jej neodmysliteľnou súčasťou. Preto, ak máš svoju stužkovú už za sebou a máš na ňu krásne spomienky aj fotky v celej svojej paráde, neváhaj nám ju poslať. Nielenže môžeš vyhrať titul Miss stužková, ale aj poukaz v hodnote 150 € na služby Salónu krásy Savoy a balíček vlasovej kozmetiky Miss Universe od svetoznámej značky CHI.

 

Pre koho je súťaž určená?

Súťaž MISS STUŽKOVÁ je určená pre všetky dievčatá z Prešova a jeho okolia, ktoré svoju stužkovú slávnosť už absolvovali.

 

Čo musíš urobiť?

  • Vyplň formulár s potrebnými údajmi a nahraj svoju fotku. Fotka by mala byť dostatočne veľká a ostrá, a musíš sa na nej nachádzať len ty, v celej svojej kráse. V prípade splnenia podmienok tvoju fotku uverejníme na našom facebookovom profile.
  • Požiadaj svojich priateľov, známych, aby zahlasovali tlačidlom „LIKE“ pod tvojou fotografiou. Svoju súťažnú fotku môžeš, samozrejme, zdieľať na facebooku.
  • Ak získaš najväčší počet lajkov, vyhrávaš titul MISS STUŽKOVÁ a poukaz v hodnote 150 € na služby Salónu krásy Savoy spoločne s balíčkom vlasovej kozmetiky Miss Universe od obľúbenej značky CHI.
  • Svoje fotografie môžete posielať do 28. februára 2017. V tento deň bude hlasovanie zastavené a Salón krásy Savoy vyhlási svoju MISS STUŽKOVÁ!

 

Neváhajte dlho a zapojte sa! Vaše víťazstvo je len a len v rukách fanúšikov a hlasujúcich. Tak do toho! Tešíme sa na každú fotku!

(Povolené typy súborov: jpg, png, gif) (Maximálna veľkosť súboru: 5 MB)