ŠKORICOVÁ MASKA - Aktivačná a omladzujúca maska

maska

 

Pleťová maska poslednej generácie s tepelným efektom na báze škorice a výťažku z morských rias. Hlavným účinkom je prekrvenie pleti, vďaka čomu dochádza k regenerácií kolagénových a elastínových vlákien a celkovému spevneniu pleti. Vďaka lepšiemu prekrveniu je pleť aktivovaná a stimulovaná aj v najhlbších vrstvách, lepšie vyživená a prekysličená. Dochádza k omladeniu pleti zvnútra. Výťažky z morských rias, bohaté na stopové prvky, pleť hĺbkovo hydratujú. Maska je určená na všetky typy pleti s výnimkou kuperóznej (pleť s rozšírenými cievkami).Vhodná je najmä na zrelú pleť s potrebou aktivácie a omladenia. Predstavuje dokonalý doplnok všetkých anti-agingových a omladzujúcich ošetrení. Odporúčame taktiež kombináciu s ošetrením rádiofrekvencie, ktorá účinky zosilňuje, predlžuje alebo dokonca aj nahradí.

Obsah:

ŠKORICA: Aktivuje, podporuje prekrvenie, spevňuje a vyživuje.

VÝŤAŽKY Z MORSKÝCH RIAS: hydratačný účinok.

Spôsob aplikácie:

Vzhľadom k tepelnému efektu nenanášame túto masku na oči ani na pery. Pri aplikácii chránime oči vatovými tampónmi. Dĺžka pôsobenia je 8 minút od začiatku aplikácie.

Upozornenie:

Klientky po aplikácii pocítia teplo. Tento pocit je však individuálny, v niektorých prípadoch sa pocit prehriatej pokožky dostavuje až po stiahnutí masky.