Vizážistika

NAHLIADNITE S NAMI DO SVETA KRÁSY. ŠIKOVNÉ RUKY NAŠICH VIZÁŽISTIEK VÁS DOKÁŽU PREMENIŤ NA POČKANIE

Chystáte sa na spoločenskú udalosť či dôležité pracovné stretnutie? Myslite na to, že príjemný vzhľad je v takýchto prípadoch nevyhnutný. Zverte sa preto do rúk našich vizážistov, ktorí vám vytvoria vizáž na mieru.

 

Čo vám môžeme ponúknuť:

 

  • Kompletné poradenstvo v starostlivosti o pleť a vlasy
  • Líčenie denné, biznis, večerné, svadobné
  • Trendy účesy na akékoľvek príležitosti (svadobné, spoločenské)
image

MALÉ DENNÉ LÍČENIE

Vhodné na denné nosenie a do práce. Líčenie je jednoduché, prirodzené a zvýrazňuje prirodzené črty tváre.

image

DENNÉ BIZNIS LÍČENIE

Rovnako vhodné na denné nosenie či do práce, ale s dlhotrvajúcejším efektom, s dôrazom na oči, alebo výrazné pery.

image

VEČERNÉ LÍČENIE

Líčenie na večerné príležitosti je pomerne výraznejšie, lesklejšie, s vyššou korekciou a modeláciou tváre a zložitejším tieňovaním očí. Tento typ líčenia by vám mal vydržať po celý večer.

image

VEČERNÉ LÍČENIE S TRSAMI

Líčenie na večerné príležitosti je pomerne výraznejšie, lesklejšie, s vyššou korekciou a modeláciou tváre a zložitejším tieňovaním očí. Pre zvýraznenie dramatického pohľadu použijeme umelé trsy. Tento typ líčenia by vám mal vydržať po celý večer.

image

SVADOBNÉ LÍČENIE

Ide o prirodzené líčenie, ktoré by malo vydržať čo najdlhšie. Líčenie je čisté, precízne a dopĺňa celkový vzhľad nevesty. Pri tomto type si môžete dohodnúť líčenie až na mieste, my však odporúčame absolvovať skúšku.

 

Pracujeme výhradne s profesionálnou dekoratívnou kozmetikou značky Pierre René a vlasovou kozmetikou CHI Farouk a Revlon Professional. Všetky produkty si v prípade záujmu môžete zakúpiť i pre každodenné používanie.